+38(05361)72246   +38(05361)71944   logivv@ukr.net
 • Графік прийому громадян начальником та заступником
 • Пн-Чт 08:00 - 17:00 | Пт 08:00 - 16:00 | Сб - Нд - вихідний

Звіт про запобігання корупції за 1-й., квартал

Звіт

про виконання Плану запобігання корупції за I квартал 2021року

 згідно наказу ДОЗ Полтавської ОДА

від 27.03.2019 року № 284

 

 1. Забезпечено своєчасне виконання Плану (у межах повноважень), що до запобігання та протидію корупції на I квартал 2021 року. Закону України «Про запобігання корупції».
 2. Послідовне впровадження розробленої на загальнодержавному рівні системи електронного документообігу, що дає можливість усунення безпосередніх контактів юридичних та фізичних осіб з посадовцями.
 3. Забезпечується виконання та дотримання розділу правил деонтології, ЗУ «Про запобігання корупції» після введення його в дію, що  унеможливлює втягування працівників у корупційну діяльність.
 4. Проводиться інформування працівників щодо важливості запобігання та врегулювання явища конфлікту інтересів у процесі здійснення службових повноважень відповідно до ЗУ «Про запобігання корупції», що  унеможливить існування корупційних проявів серед працівників шляхом урегулювання приватного інтересу у сфері, в якій виконуються повноваження.
 5. Забезпечено прозорість процедур закупівлі товарів, робіт та послуг за бюджетні кошти. Забезпечено інформування та юридичного реагування у разі виявлення порушень.
 6. Здійснюється контроль за використанням державного майна та бюджетних коштів з метою недопущення отримання працівниками неправомірної вигоди.
 7. Створюються рівноцінні умови для надання медичної допомоги усім громадянам та прозорість і відкритість її надання. Здійснюється протидія явищу неформальних платежів у закладі охорони здоров’я. Проводиться дотримання законодавства про благодійну діяльність та благодійні організації (щодо збору добровільних благодійних пожертв з організацій -спонсорів на території закладу охорони здоров’я).
 8. Проводиться профілактика запобіганню примусових платежів з   користувачів медичної допомоги під засадами благодійності та добровільності, необхідних для медичної допомоги.
 9. Проведено заходи щодо недопущення хабарництва, поборів, зловживання службовим становищем медичними працівниками та керівництвом КП «Лубенський  обласний  госпіталь для ветеранів війни Полтавської обласної ради».
 10. Надається відкрита інформація для хворих госпіталю, що до наявності медичних препаратів.

 

 

 

    Начальник                                                                      

    КП «Лубенський обласний                                                    О.М. Бондаренко

    госпіталь для ветеранів війни

    Полтавської обласної ради»

© 2019 КЗ Лубенський обласний госпіталь для ветеранів війни Полтавської обласної ради. Всі права захищені.

Пошук