Структура КП "Лубенського обласного госпіталю для ветеранів війни Полтавської обласної ради"

КП «Лубенський обласний госпіталь для ветеранів війни Полтавської обласної ради» є міжрайонним закладом для стаціонарного лікування ветеранів війни та учасників ліквідації аварії на ЧАЕС хворих з 6 районів Полтавської області: Гребінківського, Лубенського, Оржицького, Пирятинського, Хорольського, Чорнухинського.

Згідно Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (Закон введено в дію з 1 січня 1994 року Постановою Верховної Ради України від 22 жовтня 1993 року N 3552-XII) до ветеранів війни належать:

На даний час в звязку в пандемією з приводу COVID - 19 госпіталь приймає лише половину кількості хворих. Для госпіталізації необхідно мати:

Дату госпіталізації необхідно уточнювати у завідувачів відділень.

З 01.06.2021 року розпочинає роботу мобільна паліативна бригада, яка надає допомогу паліативним хворим вдома. Персонал має можливість надавати допомогу одночасно 15-20 хворим, проводити їм медичні втручання, процедури, забезпечувати надання інклюзивних засобів індивідуального використання.

В структурі госпіталю налічується чотири відділення:

Терапевтичне відділення госпіталю розраховане на 40 ліжок.Розташоване на 3-х поверхах лікувального корпусу, має окремий вихід. На І поверсі розташовані 4 палати для тяжких хворих: 12 палата на 6 хворих, 20 палата на 5 хворих, 0 палата – на 3 хворих.  21 палата (5 ліжок), 20 палата (3 ліжка) та 0 палата (3 ліжка)  розраховані для обслуговування паліативних хворих. На ІІ поверсі розташовані процедурний кабінет, ординаторська, сестринський кабінет, кабінет старшої медсестри, кімната чергового персоналу, побутова кімната, туалет. На ІІІ поверсі розташовані палати для більш легких хворих, які можуть вільно пересуватися: 22 палата – на 5 хворих, 23 і 26 палати на 3 хворих кожна, 24 і 25 палати на 6 хворих кожна. На ІІІ поверсі розташовані також побутова кімната для хворих і туалет. Допомогу хворим надають 3 лікаря, 8 середніх медичних працівників, 5 молодших медичних сестер, 1 сестра-господиня.

Зав. відділення – Гобан Вікторія Андріївна

Хірургічне відділення госпіталю розраховане на 30 ліжок. На ІІ поверсі розташовані 6 палат для хворих: 4 палати на 4 ліжка кожна, 1 палата на 5 ліжок, 1 палата – на 9 ліжок. Дві палати післяопераційні. Також на поверсі розташовані процедурний кабінет, ординаторська, сестринський кабінет, кабінет старшої медсестри, кімната чергового персоналу, побутова кімната, туалет.

Допомогу хворим надають 3 лікаря, 12 середніх медичних працівників, 7 молодших медичних сестер, 1 сестра-господиня.

В хірургічному відділенні госпіталю надається допомога хворим з різною патологією:

  1. Захворювання органів травлення ( Грижі всіх локалізацій, геморої.)
  2. Захворювання кістково м'язової системи, сполучної системи ( Хронічні остеохондрози, остеомієліти, карбункули, ліпоми.)
  3. Захворювання сечовивідної системи ( Хронічні простати, аденоми. )
  4. Захворювання судин ( тромбофлебіти, варикозне розширення вен н/к, облітеруючий ендартеріїт.)

Зав. відділення – Тарасенко Анатолій Євгенійович

Неврологічне відділення для осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС госпіталю розраховане на 20 ліжок. Розташоване на 2-му поверсі лікувального корпусу. У відділенні розташовані 7 палат, процедурний кабінет, ординаторська, сестринський кабінет, кабінет старшої медсестри, побутова кімната, туалет.

Допомогу хворим надають 2 лікаря, 8 середніх медичних працівників, 5 молодших медичних сестер, 1 сестра-господиня.

Зав. Відділення – Марченко Ольга Олексіївна

Неврологічне відділення госпіталю розраховане на 30 ліжок. Розташоване на 1-му поверсі лікувального корпусу. У відділенні розташовані 7 палат, процедурний кабінет, ординаторська, сестринський кабінет, кабінет старшої медсестри, побутова кімната, туалет.

Допомогу хворим надають 2 лікаря, 8 середніх медичних працівників, 5 молодших медичних сестер, 1 сестра-господиня.

Зав. відділення – Тарашевська Олена Вячеславівна

Центр психо-соціальної реабілітації учасників АТО та ветеранів війни розташований на 1-му поверсі лікувального корпусу.

Допомогу хворим надають лікар-психіатр, лікар-фізіотерапевт, лікар-психотерапевт, психолог, фахівець з фізичної реабілітації, сестра медична, соціальний працівник, молодша медична сестра.

Мета Центру – надавати допомогу людям, котрі постраждали внаслідок військової агресії РФ. Це переселенці, учасники АТО, поранені, члени сімей поранених та загиблих бійців та інші.